Πλατφόρμα Τηλεκπαίδευσης

Μαθήματα

Μάθημα (Κωδικός)Εκπαιδευτής Επίπεδο
Αναγνώριση Προτύπων Ι (EE652)Βαγγέλης ΔερματάςA- 
ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΠΡΟΤΥΠΩΝ ΙΙ (EE700)Βαγγέλης ΔερματάςA- 
ΑΝΑΛΥΣΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΙΣΧΥΟΣ (ECE_Υ422)Παναγής ΒοβόςA- 
ΑΝΑΛΥΣΗ ΣΗΕ (EE630)Γεώργιος Κωνσταντόπουλος, Παναγής ΒοβόςA- 
Βέλτιστος Έλεγχος Συστημάτων (EE887)Αντώνιος ΑλεξανδρίδηςA- 
Διαδικαστικός Προγραμματισμός (2021-22) (ECE_Y215)Βασίλης Παλιουράς, Χρήστος ΦείδαςA- 
Διαφορικές Εξισώσεις (EE902)Μιχαήλ Μαρκάκης, Μιχάλης ΤσιγγέληςA- 
Δίκτυα Επικοινωνιών ή Δίκτυα Επικοινωνίας Υπολογιστών (ΖΥΓΟΣ Α.Μ.) (22A410)Μιχαήλ Λογοθέτης (Α Ομάδα), Ιωάννης Μοσχολιός (Προσφορά έργου στα πλαίσια των ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ), Δημήτριος Λυμπερόπουλος (Β Ομάδα), Σπύρος Δενάζης (Εργαστήριο)A- 
Δίκτυα Πρόσβασης και μεταγωγής (ECE_ΑΚ706)Δημήτριος Λυμπερόπουλος, Βασίλειος ΣτυλιανάκηςA- 
Δυναμική & Έλεγχος E-L Ηλεκτρομηχανικών Συστημάτων (EE886)Αντώνιος ΑλεξανδρίδηςA- 
Δυναμική Ηλεκτρικών Μηχανών (EE762)Τζόγια ΚαππάτουA- 
Εισαγωγή στη Ρομποτική (EE662)Αντώνιος ΤζεςA+ 
Εισαγωγή στους Υπολογιστές (Ανοικτό Μάθημα) (ECE_Υ103) Νικ. Αβούρης, Μιχ. Κουκιάς, Βασ. Παλιουράς, Κυρ. Σγάρμπας, Πολ. Σταθοπούλου, Παν. Ντίλιος, Εύη ΚαραβατσέλουA+ 
Έλεγχος και Ευστάθεια ΣΗΕ (EE671)Γιώργος ΚωνσταντόπουλοςA- 
ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΣΗΜΑΤΩΝ (ECE-Y523)Αθανάσιος ΣκόδραςA- 
Επικοινωνία Ανθρώπου-Μηχανής & Σχεδίαση Διαδραστικών Συστημάτων (Ανοικτό Μάθημα) (22Γ004)Νικόλαος Αβούρης, Κωσταντίνος Μουστάκας, Χρήστος ΚατσάνοςA+ 
Επικοινωνίες Πρόσβασης (EE901)Βασίλειος ΣτυλιανάκηςA- 
ΕΥΦΥΗΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ((22Δ901) (EE846))Πέτρος ΓρουμπόςA- 
Εφαρμοσμένη Βελτιστοποίηση (EE888)Δημήτριος ΠαπαδασκαλόπουλοςA- 
Ηλεκτρικά Κινητήρια Συστήματα (EE747)Επαμεινώνδας ΜητρονίκαςA- 
Ηλεκτρικές Μηχανές Ι (EE656)Εμμανουήλ Τατάκης, Επαμεινώνδας ΜητρονίκαςA+ 
Ηλεκτρικές Μηχανές ΙΙ (EE687)Τατάκης Εμμανουήλ, Μητρονίκας ΕπαμεινώνδαςA+ 
Ηλεκτρομαγνητικά πεδία ΙΙ (Ανοιχτό Μάθημα - Δε συσχετίζεται με τη διδασκαλία ή την εξέταση του μαθήματος) ()Σταύρος ΚουλουρίδηςA- 
Ηλεκτρονικά Ισχύος Ι (Ανοικτό Μάθημα) (EE897)Εμμανουήλ ΤατάκηςA+ 
Ηλεκτρονικά Ισχύος ΙΙ (Ανοικτό Μάθημα) (EE898)Δρ.-Μηχ. Εμμανουήλ Κ. Τατάκης, ΚαθηγητήςA+ 
Ηλεκτρονικά Στοιχεία Ισχύος και Βιομηχανικές Εφαρμογές (Ανοικτό Μάθημα) (EE894)Δρ.-Μηχ. Εμμανουήλ Τατάκης, ΚαθηγητήςA- 
ΘΕΩΡΙΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ (& ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ) (EE772)Μιχαήλ Λογοθέτης, Ιωάννης Μοσχολιός (Προσφορά έργου στα πλαίσια των ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ)A- 
Μικροκύματα (Ανοιχτό Μάθημα - Δε συσχετίζεται με τη διδασκαλία ή την εξέταση του μαθήματος) (ECE_ΑΚ704)Σταύρος ΚουλουρίδηςA- 
Μικροκυματικές Διατάξεις (EE775)Σταύρος ΚουλουρίδηςA- 
Οργάνωση Υπολογιστών (ΑΜ) (EE893)Οδυσσέας Κουφοπαύλου, Γεώργιος ΘεοδωρίδηςA- 
Προηγμένος Έλεγχος Ηλεκτρικών Μηχανών (EE800)Αλεξανδρίδης Αντώνιος/Μητρονίκας ΕπαμεινώνδαςA- 
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΗΕ (ECE_ΒΚ804)Παναγής ΒοβόςA- 
ΡΟΜΠΟΤΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ (EE804)Αντώνιος Τζές - Ευάγγελος ΔερματάςA- 
ΣΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ (ECE-Y425)Αθανάσιος ΣκόδραςA- 
Συστήματα Επικοινωνιών - ΟΜΑΔΑ Β (EE789)Μ. Λογοθέτης (θεωρία), Δρ Ι. Βαρδάκας (Προσφορά έργου στα πλαίσια των ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ)A- 
Συστήματα Ηλεκτρικής Ενέργειας (EE695)ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ A- 
Σχεδιασμός Ολοκληρωμένων Κυκλωμάτων (VLSI) Ι (ΑΜ) (EE891)Οδυσσέας Κουφοπαύλου, Γεώργιος ΘεοδωρίδηςA- 
Σχεδιασμός Ολοκληρωμένων Κυκλωμάτων (VLSI) ΙΙ (ΑΜ) (EE892)Βασίλης Παλιουράς, Γεώργιος ΘεοδωρίδηςA- 
Τεχνητή Νοημοσύνη Ι (Ανοικτό Μάθημα) (EE690)Νίκος Φακωτάκης, Κυριάκος Σγάρμπας, Κώστας Μουστάκας, Παύλος ΠέππαςA+ 
Τεχνητή Νοημοσύνη ΙΙ (Ανοικτό Μάθημα) (EE825)Κώστας Μουστάκας, Παύλος Πέππας, Κυριάκος Σγάρμπας, Νίκος ΦακωτάκηςA+ 
Τεχνικό Σχέδιο (Ανοικτό Μάθημα) (EE895)Βοβός Παναγής, Τατάκης ΕμμανουήλA+ 
Τεχνολογίες Ελέγχου στις ΑΠΕ (EE889)Αντώνιος ΑλεξανδρίδηςA- 
Τηλεπικοινωνιακά Δίκτυα Ευρείας Ζώνης - Οπτικά Δίκτυα (EE756)Μιχαήλ Λογοθέτης (Καθηγητής), Ιωάννης Τόμκος (Καθηγητής)A- 
Ψηφιακές Επικοινωνίες Ι (EE899)Βασίλειος ΣτυλιανάκηςA- 
Ψηφιακή Λογική Σχεδίαση (ΑΜ) (EE890)Νίκος Φακωτάκης, Γεώργιος ΘεοδωρίδηςA-