Πλατφόρμα Τηλεκπαίδευσης

Μαθήματα

Μάθημα (Κωδικός)Εκπαιδευτής Τύπος
2-ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ 2022-2023 (ΣΥΝΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ) (AS182)Κωνσταντίνος Μπαταργιάς, Κωνσταντίνος Πούλος
4-ΓΕΝΕΤΙΚΗ 2021-2022 (ΣΥΝΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ) (AS173)Κωνσταντίνος Μπαταργιάς
ΑΓΓΛΙΚΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ Ι (CS118)
ΑΓΓΛΙΚΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ Ι (Α' ΕΞΑΜΗΝΟ) (CS150)Βασιλική Μαραβέλη
ΑΓΓΛΙΚΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ Ι (Γ' ΕΞΑΜΗΝΟ) (CS151)Βασιλική Μαραβέλη
ΑΓΓΛΙΚΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ ΙΙ (CS116)
ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΙΑ (CRS-504)Ελένη Καλορίζου
ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ (ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ) (CRS_201)Βλασούλα Μπεκιάρη, Χρήστος Χασάπης
ΑΡΔΡΕΥΣΕΙΣ - ΣΤΡΑΓΓΙΣΕΙΣ (ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ) (CS144)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΩΤΟΣ
ΑΡΔΡΕΥΣΕΙΣ - ΣΤΡΑΓΓΙΣΕΙΣ ΘΕΩΡΙΑ (CS143)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΩΤΟΣ
Αρχές Οικονομικής Θεωρίας (CRS-103)Φώτιος Τσιφοπανόπουλος
ΑΡΩΜΑΤΙΚΑ & ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΑ ΦΥΤΑ ( (CRS 500))Γεώργιος Σαλάχας
Βελτίωση Φυτών CRS_501 (CS147)Βασίλειος Παπασωτηρόπουλος
ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ-ΑΕΙΦΟΡΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (CRS_701)Παναγιώτης Κανάτας
ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑ (ΘΕΩΡΙΑ) εξάμηνο 4ο (CRS_402)Λυκοκανέλλος Γεώργος
ΓΕΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ) (CRS_405)Παναγιώτης Κανάτας
ΓΕΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ) (CRS_405)Παναγιώτης Κανάτας
ΓΕΝΙΚΗ ΔΕΝΔΡΟΚΟΜΙΑ (CS158)Ελένη Καλορίζου
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΟΡΓΑΝΗ ΧΗΜΕΙΑ - ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ()Βλασούλα Μπεκιάρη
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΟΡΓΑΝΗ ΧΗΜΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (CRS_101)Βλασούλα Μπεκιάρη
ΓΕΝΙΚΗ ΛΑΧΑΝΟΚΟΜΙΑ (CRS403)Αναστάσιος Ζώτος
ΓΕΝΙΚΗ ΛΑΧΑΝΟΚΟΜΙΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (CRS403)Αναστάσιος Ζώτος
Γεωργικές και Θερμοκηπιακές Κατασκευές  (CRS_305)Αγγελική Καυγά
ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΕΝΤΟΜΟΛΟΓΙΑ (Τεχν. Γεωπόνων: ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΖΩΟΛΟΓΙΑ - ΕΝΤΟΜΟΛΟΓΙΑ)  (AGRITECH131)ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ
Γεωργική Φαρμακολογία (CRS_502) (CS145)Βασίλειος Τριανταφυλλίδης
Γονιμότητα Εδαφών - Λιπασματολογία (AGR_603)Παντελής Μπαρούχας
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΣΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΑΝΑΝΕΩΣΙΜΕΣ ΠΗΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ (ΑΠΕ) (CRS_605 )Αγγελική Καυγά
ΕΔΑΦΟΛΟΓΙΑ (CRS_404)Δρόσος Μάριος Αθανάσιος Κουλόπουλος
Ειδική Γεωργία Ι (CS160)Παπασωτηρόπουλος Βασίλειος, Παναγιώτης Κανάτας
Ειδική Γεωργία ΙΙ (CRS_704)Παναγιώτης Κανάτας
Ειδική Φυτοπροστασία (CS162)Μαρία Παπαδοπούλου
ΕΙΔΙΚΗ ΦΥΤΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΙΙ (CRS_700)Σπυρίδων Μαντζούκας
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΘΕΩΡΙΑ) - ΤΜΗΜΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (CRS_104)Αριστογιάννης Γαρμπής
ΕΛΑΙΟΚΟΜΙΑ (CS157)Ελένη Καλορίζου
Εντομολογία (CRS_303)Σπυρίδων Μαντζούκας
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (CS126)Γεώργιος Τσιάμης
Εφαρμοσμένη Φυσιολογία – Θρέψη Φυτών (CS164)Χρήστος Χονδρογιάννης
ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΕΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ (CS159)Καυγά Αγγελική, Παναγιώτης Κανάτας
Μαθηματικά και Στατιστική στις Γεωπονικές Επιστήμες (CRS100)Κουτελιέρης Φραγκίσκος
ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΑ - ΚΛΙΜΑΤΟΛΟΓΙΑ (CRS_304)ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΥΓΑ
ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑ ( ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ 2022 - ΔΙΑΤΜΗΜΑΤΙΚΟ ) (AS180)Κωνσταντίνος Πούλος , Λογοθέτης Παναγιώτης
ΜΟΡΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ-ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (CRS 400)Χαράλαμπος Τζούπης
Μορφολογία και Ανατομία Φυτών (CRS_202 και ΒΑΕ_160)Γιώργος Ζερβουδάκης
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟΥ (CRS_707)Ελένη Καλορίζου
ΡΥΠΑΝΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (CRS_703)Βλασούλα Μπεκιάρη
ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΗ ΒΟΤΑΝΙΚΗ (2021-2022) (GRS 203)ΠΑΝΑΓΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ
Φυσιολογία Φυτών (CRS_302)Γιώργος Ζερβουδάκης
Φυτοπαθολογία (Θ+Ε) (CS132)Δημήτριος Αντωνόπουλος