ΑΛΛΗΛΕΠΙΔΡΑΣΕΙΣ ΦΥΤΩΝ & ΜΙΚΡΟΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (AGR_707) | Γεώργιος Τσιάμης |
| Αλληλεπιδράσεις φυτών μικροοργανισμών (AGRITECH202) | Αριστείδης Γκολφινόπουλος |
| Αρχές Μικροβιολογίας (Ε) (AGRITECH192) | Αριστείδης Γκολφινόπουλος |
| Αρχές Μικροβιολογίας (Θ) (AGRITECH190) | Αριστείδης Γκολφινόπουλος |
| Αρωματικά & Φαρμακευτικά φυτά (Κωδ. 2507) (Κωδ. 2507) | Αγλαΐα Λιόπα Τσακαλίδου |
| Γενική Δενδροκομία (AGRI195) | Αθανάσιος Τσαφούρος |
| Γενική Λαχανοκομία (AGRI406, CRS403) | Φίλιππος Μπαντής |
| Γεωργική Βιοτεχνολογία (AGRITECH191) | Αριστείδης Γκολφινόπουλος |
| ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΟΛΟΓΙΑ (μόνο για εξεταστική Ιουνίου - Ιουλίου 2024) (AGRI222) | Ειρήνη Καραναστάση |
| ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜΟΣ (CRS186) | Ευάγγελος Γιαννακόπουλος |
| Ειδικά Θέματα Βελτίωσης Φυτών (AGRITECH198) | Αριστείδης Γκολφινόπουλος |
| Ειδική Λαχανοκομία / Υπαίθρια Λαχανικά (AGRI_703, CRS_706, A) | Φίλιππος Μπαντής |
| Ελιά-Εσπεριδοειδή (AGRITECH151) | Γεώργιος Κοτσίρης |
| Εφαρμογές Πληροφορικής στη Γεωργία (1105) | Αγλαΐα Λιόπα Τσακαλίδου |
| ΖΙΖΑΝΙΟΛΟΓΙΑ (AGRITECH206) | Παναγιώτης Κανάτας |
| Θερμοκηπιακές Καλλιέργειες (AGRIEX6, CRS601) | Φίλιππος Μπαντής |
| ΚΗΠΟΤΕΧΝΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΤΟΠΙΟΥ (AGRITECH150) | Γεώργιος Κοτσίρης |
| Μετασυλλεκτική Τεχνολογία (Ε) (AGRITECH154) | Γεωργία Τοουλάκου |
| Μετασυλλεκτική Τεχνολογία (Θ) (AGRITECH153) | Γεωργία Τοουλάκου |
| Μετασυλλεκτική Τεχνολογία Οπωροκηπευτικών / Μετασυλλεκτικοί Χειρισμοί (AGRI701, CRS800) | Φίλιππος Μπαντής |
| ΜΙΚΡΟΙ ΚΑΡΠΟΙ-ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ (AGRITECH180) | Γεωργία Τοουλάκου |
| Νομοθεσία Αγροτικής Παραγωγής (AGRITECH184) | Δημήτριος Δαπόντας |
| ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ ΟΡΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΩΡΙΑ ΜΕΡΟΣ Β'-ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ)-ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2021 (AGRITECH194) | Ιουλία Χάρμπαλη |
| Πρότυπα Διασφάλισης Ποιότητας στη Γεωργία (AGRITECH178) | Δημήτριος Δαπόντας |
| Πτυχιακές εργασίες (για φοιτητές που εκπονούν πτυχιακές στο εργαστήριο) (AGRITECH196) | Νικόλαος Μαλάμος |
| ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ (Π. Ε. Μπαρούχας) (AGRITECH197) | Παντελής Μπαρούχας |
| Πτυχιακή Εργασία (AGRI202) | Ειρήνη Καραναστάση |
| Συστήματα Ολοκληρωμένης Διαχείρισης Καλλιεργειών (AGRITECH168) | Αγλαΐα Λιόπα Τσακαλίδου |
| Συστηματική Βοτανική και Ζιζανιολογία (AGRITECH169) | Αγλαΐα Λιόπα Τσακαλίδου |
| ΥΠΑΙΘΡΙΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2022 (AGRITECH201) | Βασίλειος Παπασωτηρόπουλος |
| ΦΥΛΛΟΒΟΛΑ ΟΠΩΡΟΦΟΡΑ (AGRITECH185) | Γεωργία Τοουλάκου |
|