Πλατφόρμα Τηλεκπαίδευσης

Μαθήματα

Μάθημα (Κωδικός)Εκπαιδευτής Τύπος
ΑΛΛΗΛΕΠΙΔΡΑΣΕΙΣ ΦΥΤΩΝ & ΜΙΚΡΟΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (AGR_707)Γεώργιος Τσιάμης
Αλληλεπιδράσεις φυτών μικροοργανισμών (AGRITECH202)Αριστείδης Γκολφινόπουλος
Αρχές Μικροβιολογίας (Ε) (AGRITECH192)Αριστείδης Γκολφινόπουλος
Αρχές Μικροβιολογίας (Θ) (AGRITECH190)Αριστείδης Γκολφινόπουλος
Αρωματικά & Φαρμακευτικά φυτά (Κωδ. 2507) (Κωδ. 2507) Αγλαΐα Λιόπα Τσακαλίδου
Γενική Δενδροκομία (AGRI195)Αθανάσιος Τσαφούρος
Γενική Λαχανοκομία (AGRI406, CRS403)Φίλιππος Μπαντής
Γεωργικά Μηχανήματα (AGRITECH113)ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΜΟΣ
Γεωργική Βιοτεχνολογία (AGRITECH191)Αριστείδης Γκολφινόπουλος
ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΟΛΟΓΙΑ (μόνο για εξεταστική Ιουνίου - Ιουλίου 2024) (AGRI222)Ειρήνη Καραναστάση
ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜΟΣ (CRS186)Ευάγγελος Γιαννακόπουλος
Ειδικά Θέματα Βελτίωσης Φυτών (AGRITECH198)Αριστείδης Γκολφινόπουλος
Ειδική Λαχανοκομία / Υπαίθρια Λαχανικά (AGRI_703, CRS_706, A)Φίλιππος Μπαντής
Ελιά-Εσπεριδοειδή (AGRITECH151)Γεώργιος Κοτσίρης
ΕΝΤΟΜΟΛΟΓΙΑ (Τμ. ΕΦΠ), ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΕΝΤΟΜΟΛΟΓΙΑ (Τμ. Γεωπονίας) και ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΖΩΟΛΟΓΙΑ - ΕΝΤΟΜΟΛΟΓΙΑ (Τμ. ΕΒ&ΓΜ) (AGRITECH131)ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ
Εφαρμογές Πληροφορικής στη Γεωργία (1105)Αγλαΐα Λιόπα Τσακαλίδου
ΖΙΖΑΝΙΟΛΟΓΙΑ (AGRITECH206)Παναγιώτης Κανάτας
Θερμοκηπιακές Καλλιέργειες (AGRIEX6, CRS601)Φίλιππος Μπαντής
ΚΗΠΟΤΕΧΝΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΤΟΠΙΟΥ (AGRITECH150)Γεώργιος Κοτσίρης
Μαθηματικά-Βιοστατιστική (AGRITECH114)ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΑΜΟΣ
Μετασυλλεκτική Τεχνολογία (Ε) (AGRITECH154)Γεωργία Τοουλάκου
Μετασυλλεκτική Τεχνολογία (Θ) (AGRITECH153)Γεωργία Τοουλάκου
Μετασυλλεκτική Τεχνολογία Οπωροκηπευτικών / Μετασυλλεκτικοί Χειρισμοί (AGRI701, CRS800)Φίλιππος Μπαντής
ΜΙΚΡΟΙ ΚΑΡΠΟΙ-ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ (AGRITECH180)Γεωργία Τοουλάκου
Νομοθεσία Αγροτικής Παραγωγής (AGRITECH184)Δημήτριος Δαπόντας
ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ ΟΡΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΩΡΙΑ ΜΕΡΟΣ Β'-ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ)-ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2021 (AGRITECH194)Ιουλία Χάρμπαλη
Πρότυπα Διασφάλισης Ποιότητας στη Γεωργία (AGRITECH178)Δημήτριος Δαπόντας
Πτυχιακές εργασίες (για φοιτητές που εκπονούν πτυχιακές στο εργαστήριο) (AGRITECH196)Νικόλαος Μαλάμος
ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ (Π. Ε. Μπαρούχας) (AGRITECH197)Παντελής Μπαρούχας
Πτυχιακή Εργασία (AGRI202)Ειρήνη Καραναστάση
Συστήματα Ολοκληρωμένης Διαχείρισης Καλλιεργειών (AGRITECH168)Αγλαΐα Λιόπα Τσακαλίδου
Συστηματική Βοτανική και Ζιζανιολογία (AGRITECH169)Αγλαΐα Λιόπα Τσακαλίδου
ΥΠΑΙΘΡΙΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2022 (AGRITECH201)Βασίλειος Παπασωτηρόπουλος
ΦΥΛΛΟΒΟΛΑ ΟΠΩΡΟΦΟΡΑ (AGRITECH185)Γεωργία Τοουλάκου