Πλατφόρμα Τηλεκπαίδευσης

Μαθήματα

Μάθημα (Κωδικός)Εκπαιδευτής Τύπος
2023-2024 ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΥΓΙΕΙΝΗ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ-ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (AGRI239)Μαρία Παπαδάκη
2023-2024_ΕΙΣΑΓΩΓΗ_ΣΤΙΣ_ΓΕΩΠΟΝΙΚΕΣ_ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ_ΙΣΤΟΡΙΑ_ΤΗΣ_ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (AGRI220)Γιαννακόπουλος_Ζερβουδάκης_Καλορίζου_Καραναστάση_Καυγά_Μαλάμος_Μπαντής_Μπαρούχας_Μπουραντάς_Μπεκιάρη_Παπαδάκη_Σαλάχας
2023-24 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΤΟΠΙΟΥ (AGR 810_CRS 802_BAE 801) (AGRI241)ΛΥΚΟΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2023-24_ΑΓΓΛΙΚΑ_AGRI_107 και AGR_305 (AGRI225)Μαρία Παπαδάκη
Αγροτική Οικονομία (AGRI137)Ιωάννης Ζησιμόπουλος
Αειφορική ‐ Βιολογική Γεωργία (AGR_702)Αναστασία Καρακίτσου
Αλληλεπιδράσεις φυτών μικροοργανισμών (AGRITECH202)Αριστείδης Γκολφινόπουλος
ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΙΑ (CRS-504)Ελένη Καλορίζου
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (BAE170)Μαρία Παπαδάκη
ΑΝΑΝΕΩΣΙΜΕΣ ΠΗΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΣΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (AGR_700)ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΥΓΑ
Αρδεύσεις και Συστήματα Άρδευσης (AGR_404)Νικόλαος Μαλάμος
ΑΡΧΕΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (AGRI162)Γεώργιος Τσιάμης
ΑΡΧΕΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (AGRI130)Ευάγγελος Ντουντούμης
Αρχές Μικροβιολογίας (Ε) (AGRITECH192)Αριστείδης Γκολφινόπουλος
Αρχές Μικροβιολογίας (Θ) (AGRITECH190)Αριστείδης Γκολφινόπουλος
Αρχιτεκτονική Τοπίου (AGRI203)Χρήστος Σώκος
ΓΕΝΕΤΙΚΗ (AGR_302)Βασίλειος Παπασωτηρόπουλος
ΓΕΝΕΤΙΚΗ AGRI_202 ΕΑΡ 2024 (AGRI_202)Κωνσταντίνα Τσουμάνη
Γενική Ανθοκομία (AGRI209)Χρήστος Σώκος
Γενική Βιολογία (AGR_102) Αγλαΐα Λιόπα Τσακαλίδου
Γενική Βιολογία (AGRI_105)Γιώργος Ζερβουδάκης
Γενική Δενδροκομία (AGRI195)Αθανάσιος Τσαφούρος
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΟΡΓΑΝΗ ΧΗΜΕΙΑ (AGRI_101)Βλασσούλα Μπεκιάρη
Γενική Λαχανοκομία (AGRI406, CRS403)Φίλιππος Μπαντής
ΓΕΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (AS218)Ιωάννης Θεοδώρου
ΓΕΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (AS217)Ιωάννης Θεοδώρου
ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ (2709 )Γεωργία Τοουλάκου
ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ (AGR_804 και CRS_807) (AGRI204)Νικόλαος Μαλάμος
Γεωργικές και Θερμοκηπιακές Κατασκευές (AGR_503)Αγγελική Καυγά
Γεωργική Βιοτεχνολογία (AGRITECH191)Αριστείδης Γκολφινόπουλος
ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΖΩΟΛΟΓΙΑ (Γεωπονίας Αμαλιάδας) (AGRI119)Ειρήνη Καραναστάση
Γεωργική Ζωολογία‐ Εντομολογία (Τμήμα Γεωπονίας Νέο ΠΠΣ) (AGRI_204 )Ειρήνη Καραναστάση
Γεωργική Μικροβιολογία (AGRI238)Μιχαήλ Λυκούρας, Ευάγγελος Γιαννακόπουλος
Γεωργική Υδραυλική (AGR_303)Νικόλαος Μαλάμος
ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΟΛΟΓΙΑ (μόνο για εξεταστική Ιουνίου - Ιουλίου 2024) (AGRI222)Ειρήνη Καραναστάση
ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΟΛΟΓΙΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΜΕΡΟΣ  (2604)Ειρήνη Καραναστάση
Γεωργική Φαρμακολογία Εργαστήριο (AGRI170)Παναγιώτης Σκούρας
ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΟΛΟΓΙΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΟ ΜΕΡΟΣ  (2604)Ειρήνη Καραναστάση
Γεωργική Φαρμακολογία Θεωρία (AGRI171)Παναγιώτης Σκούρας
ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜΟΣ (AGR_505)Βασίλειος Παπασωτηρόπουλος
Γεωργικός Πειραματισμός (AGRI184)Παναγιώτης Σκούρας
Γονιμότητα Εδαφών - Λιπασματολογία (AGR_603)Παντελής Μπαρούχας
Διασφάλιση ποιότητας (CRS173)ΕΛΕΝΗ ΛΙΒΕΡΗ
Εδαφολογία (AGR_402)Παντελής Μπαρούχας
Ειδική Γεωργία Ι - Σιτηρά, Ψυχανθή, Χορτοδοτικά (CS160)Παπασωτηρόπουλος Βασίλειος, Παναγιώτης Κανάτας
Ειδική Λαχανοκομία / Υπαίθρια Λαχανικά (AGRI_703, CRS_706, A)Φίλιππος Μπαντής
Εισαγωγή στην Οικονομική θεωρία (AGRI125)Δημήτριος Δαπόντας
Ελαιοδοτικά, Κλωστικά, Βιομηχανικά Φυτά (AGRI194)Γεωργία Τοουλάκου
ΕΛΑΙΟΚΟΜΙΑ (CS157)Ελένη Καλορίζου
ΕΝΤΟΜΟΛΟΓΙΑ (Τμ. ΕΦΠ), ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΕΝΤΟΜΟΛΟΓΙΑ (Τμ. Γεωπονίας) και ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΖΩΟΛΟΓΙΑ - ΕΝΤΟΜΟΛΟΓΙΑ (Τμ. ΕΒ&ΓΜ) (AGRITECH131)ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (AGRI163)Γεώργιος Τσιάμης
ΕΣΠΕΡΙΔΟΕΙΔΗ – ΥΠΟΤΡΟΠΙΚΑ ΦΥΤΑ (CRS_705)Ελένη Καλορίζου
Ευφυής Γεωργία (AGRI221)Παντελής Μπαρούχας
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΕΔΑΦΟΛΟΓΙΑ (AGRI233)Παντελής Μπαρούχας
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΘΡΕΨΗ ΦΥΤΩΝ (GRS_600 )Γεώργιος Σαλάχας
Ζιζανιολογία (AGR_401)Αγλαΐα Λιόπα Τσακαλίδου
Θερμοκηπιακές Καλλιέργειες (AGRIEX6, CRS601)Φίλιππος Μπαντής
Μαθηματικά (AGRΙ_102)Γεώργιος Μπουραντάς
Μετασυλλεκτική Τεχνολογία Οπωροκηπευτικών / Μετασυλλεκτικοί Χειρισμοί (AGRI701, CRS800)Φίλιππος Μπαντής
ΜΙΚΡΑ ΟΠΩΡΟΦΟΡΑ - ΥΠΟΤΡΟΠΙΚΑ ΦΥΤΑ (AGRI229)Ελένη Καλορίζου
Μοριακή Βιολογία - Βιοτεχνολογία Φυτών - Γεωργική Βιοτεχνολογία 2024 (AGRI400 CRS400 BAE800)Κωνσταντίνα Τσουμάνη
ΜΟΡΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ-ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (CRS 400)Χαράλαμπος Τζούπης
Μορφολογία και Ανατομία Φυτών (AGRI_203)Γιώργος Ζερβουδάκης
ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ ΟΡΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΩΡΙΑ )-ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2021 (AGRI182)Σοφία Κουζούλη
ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ ΟΡΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΩΡΙΑ ΜΕΡΟΣ Β'-ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ)-ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2021 (AGRITECH194)Ιουλία Χάρμπαλη
Οικολογία (AGR_1010)Αγγελική Καυγά
Οικολογία (AGR_1010)Γιώργος Ζερβουδάκης
Οικολογία (AGR_1010) ? Λιόπα-Τσακαλίδη (AGRI172)Αγλαΐα Λιόπα Τσακαλίδου
ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ 2023 (AGR_1010)Αναστασία Καρακίτσου
Ολοκληρωμένη Διαχείριση Αγροτικής Παραγωγής (AGRI_ΕΧ19)Αναστασία Καρακίτσου
ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (AGR_809)Ανδρέας Ροκοπάνος
Οργανική Χημεία - Τμήμα Γεωπονίας (AGR_201)Γεράσιμος Ρασσιάς
ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ 2023 2024 (AGRI232)Βλασσούλα Μπεκιάρη
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ (AGR_701 και CRS_707)Καλορίζου - Μπαντής
Παραγωγική Ανθοκομία (AGRI201)Χρήστος Σώκος
ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ (AGRI242)Ειρήνη Καραναστάση
ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ (Π. Ε. Μπαρούχας) (AGRITECH197)Παντελής Μπαρούχας
Πτυχιακή Εργασία (AGRI202)Ειρήνη Καραναστάση
Στατιστική (AGRI185)Δημήτριος Δαπόντας
Στατιστική (AGRITECH205)ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
Στατιστική στις Γεωπονικές Επιστήμες (AGRI_206)Γεώργιος Μπουραντάς
Συστήματα Ολοκληρωμένης Διαχείρισης Καλλιεργειών (2707)Αναστασία Καρακίτσου
Συστηματική Βοτανική (AGR_204)Αγλαΐα Λιόπα Τσακαλίδου
Συστηματική Βοτανική (CRS172)ΕΛΕΝΗ ΛΙΒΕΡΗ
ΥΔΡΟΠΟΝΙΑ- ΑΕΡΟΠΟΝΙΑ (CRS-801)Γεώργιος Σαλάχας
ΦΥΛΛΟΒΟΛΑ ΚΑΡΠΟΦΟΡΑ ΔΕΝΔΡΑ  (CRS190)Ελένη Καλορίζου
ΦΥΣΙΚΗ - ΑΓΡΟΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΑ (AGR_200)Αγγελική Καυγά
ΦΥΣΙΚΗ (2023-2024) (AGRI223)Ευάγγελος Γιαννακόπουλος
Φυτοπροστασία Φυτών Μεγάλης Καλλιέργειας (Τμήμα Γεωπονίας_Αμαλιάδας) (AGR_802)Ειρήνη Καραναστάση